Compatible for Miele, Bosch, Neff, Siemens, AEG, Blomberg, Electrolux, Faure 3-Tag Microswitch (3A125-250VAC, 1/10HP 250VAC)
ID#: S4MNP2222819
Availability : 25 In Stock
In Stock
Earn: 7 reward points
In Stock
Order in for Next Day Delivery
Shipping costs reflect the true cost to ship your parcel, learn more about our shipping.
QTY :
 Guarantee: 180 days
 Condition: New
 Guaranteed Compatible spare part
 Trade Discount: Up to 30%
Product Information:
Part Manufacturer: Paxanpax
Check the Brand & Model Usage tab below.
Check your rating plate on your appliance for the full model number!
 Length 213mm  Width 104mm  Height 11mm